anasayfa / Fal / Yasak Cin Davetnamesi Buni Risalem

Yasak Cin Davetnamesi Buni Risalem

Mucize gizli Cin davetnamesi -Bendeki Kopya Buni Risalem,Tarafım’dan Sirkede eritildi.Yanlış ellere geçmemesi ve Güvenlik önlemi için.

Safranbolulu Hüseyin Efendi, Sultan İbrahim döneminde Osmanlı Sarayı’nın ‘Cinci Hocası’ olarak itibar ve servet kazandı. Elindeki Buni risalesini hep gizlemişti.Ancak hakkındaki rüşvet iddiaları nedeniyle önce saraydan sürüldü, ardından da 1648’de idam edildi

Buni RisalesiOsmanlıda Padişahlar için Korumalar ve Büyülere karşı Cin tasallutuna karşı Şeyhülislam’ın cevaz verdiği ehil olan bazı Yetenekli Hocalar görevliydi.Sarayda Olabilecek büyüler haset nazarları ve bilimum Şerri enerjilere karşı Seçilmiş bu Hüddam ,cinci hocalar görevliydi onların işi sarayı bu tür tehlikeler’den korumak olsada Harem ağası gizlice onları cariyeler’den yapmalarını istedikleri isteklerini kese altın ile getirilerdi.
Safran bolulu Hüseyin efendi Asla haremin işini yapmadığı için Cariyelerce hiç sevilmezdi.Sultan İbrahim Döneminde Yıldızı pek parlaktı Sarayın 17 Hüddam hocalarıda onu kıskanırdı.Servetler kazandı Eşcinsel olduğu söylentilerinide Cariyeler çıkartmıştı.Cariyeler’den almadığı Rüşverti Yabancılar’dan alırken yakalandı.Bir rivayette Harem ağasının bu işte entrikada parmağı olduğu söylendi.1648 sonbaharı sabah ezanın’dan sonra İdam edildiği anlatılsada .Bu yetenekli hoca’nın yerine başkasını koydurup Kendi firar eylediğide diğer başka söylentidir.103 yaşında Erzurum Horosanda Öldüğü Rivayet edilir.Şimdiki horasan Tren İstasyonu kuzeyinde bir Söğüt altına gömülü olduğu söylensede İnanılmaz.
Hüseyin efendi’nin de kullandığı söylenenCinci Hüddamların Başarı kaynağı olduğu bilinen Sır kitap hakkında Sn.Gazeteci Bardakcı Habertürkte bir yazı paylaştı  Buni Risalesi hakkında. Youtube Kanalımdaki Videomda aklımda kalan bölümlerini çizmiştim .Sildiğim halde bir kıs bölüm görülmekte.  Bulunan  Buni Risalesi gibi kaynaklar Yüz yıllarca muhafaza edilir kimseye gösterilmez . Kayıtlardada yoktur.Envanterdede.Bûnî Risâlesi’nin ilk sayfası ile rastgele bazı bölümlerini Gazeteci Sn. Bardakcı yayınlamıştı.Risale’nin tam Bir Kopyası’nın Özer Çillerde olduğu söylenir.Özer bey kopyalar’dan birinin Eskiehir de  Ortaya 1932 yılında çıktığını duymuş  Sağlıkcı hamdi beyde olduğunu öğrensede Hamdi’nin kızı Leyla ,  Ramazan adında Bir adam almış ,  Günah ortalıkta dolaşmamalı deyip, Babama üç beş kruş verip elin’den almış. Özer Çiller bey ve Rahmetli .Kemal Ortaylı Bu Müthiş Esere kopyasını sahipken Birileri , Dedem  Takvacılar Camii hocası Recep hocaya dava açmış elindeki Risale’nin Kopyası Sağlıkcı Hamdi’den  Eskişehirde zorla aldığını iddia ederek. kızıda  şahit gösterilip dava konusu dahi olmuştur.Yıl 1952 Eser, (1953/esasi-servis 243) BenRahmetli’nin Sözü üzerine Yıllar önce sirkede erittim.Aklımda kalan çizimlerde bana yeter.
Topkapıda Gazeteci Bardakcı dahi birkaç sayfası’nın resmini çektiği elyazması Risale Bildiğim ile aynı.. Ben  bu konuyu sonsuza dek kapattım. Buni Risalesi‘nin en eksik ve hatasız bire bir kopyası Türkiyede 11 kişide var biliyorum.Çoğaltılmışmıdır bilmiyorum.İstanbul topkapıda tutulmakta Ne envantere nede kitap listesine kayıtlı.Demirbaşlarda dahi yokmuş.Bende bu bilğileri basın’dan öğrendim.
1225 te Vefaat eden BUNİ Risalesi Dünya Hüddamları’nın yerini arayıp ele geçirmek için kıvrandıkları bir Büyük yapıttır.Topkapıya bile Hırsızlar  deneyip başaramamış , yüze yakın vukuat raporu var.

hakkında admin

kontrol et

Sahte Medyum Tuzağına dikkat edin.

Sahte Medyum Tuzağına dikkat edin. Umutlarınız ve PAranız boşa gitmesin..Ömer hoca aynen böyle dedi Biz mok atmayız OK atarız dedi..Yıllardır taklitleri yapılır yıllardır sitedeki yazıları Kopyalanır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish